UA RU

г. Запорожье пр.Металлургів 2 Центр "Престиж"

тел. +38 099 486 1000

[

Питання та відповіді

]

1.Що потрібно, щоб отримати у вас кредит?

Для отримання кредиту в нашій компанії необхідно при собі мати паспорт, ІПН і саме заставне майно (вироби із золота, срібла, техніку).

2. З якого віку ви видаєте кредити?

Кредит оформляється особам, які досягли 18-ти років

3. Можна взяти кредит під заставу авто (квартири, техніки, телефону і т.д.)?

Так, звичайно. Наша лінійка кредитних продуктів розроблена під будь-які потреби клієнтів.

4. На який термін можна отримати кредит?

Ви можете оформити кредит від 1 до 30 днів з можливістю неодноразового продовження договору кредитування, а також дострокового погашення.

5. Скільки часу займає оформлення кредиту?

У середньому, процедура оформлення кредиту під заставу дорогоцінних металів займає до 15 хвилин. Після візуального огляду виробу, фахівець визначить пробу, вагу і розрахує суму максимальної оцінки. Далі, на підставі Ваших побажань, підберуть кращі кредитні умови і оформлять договір фінансового кредиту. Час оформлення кредиту під серйозніший вид застави залежить від ступеня підготовки документів про право власності.

6. Я - громадянин іншої країни, Можу я отримати у Вас кредит?

Так, звичайно, Ви можете отримати кредит. Для цього необхідний документ, що засвідчує особу, і саме заставне майно.

7. Від чого залежить ціна на золото?

Ціна залежить від цін на золото на світових біржах, а також від курсу покупки-продажу, який щодня встановлюється Національним банком України.

8. Ви приймаєте срібло?

Так, ми приймаємо срібні вироби: ювелірні, їдальні, ювілейні, банківські. Обов'язкова умова при оцінці срібла - наявність клейма / проби.

9. Чи потрібна проба на виробі?

Для золотих виробів проба необов'язкова, бо фахівці ломбардних відділень самостійно можуть визначити вагу і пробу виробу, використовуючи сучасні методи оцінки.

10. Як відбувається оцінка виробу? Що Ви робите з ним для визначення проби?

Спочатку наш фахівець оглядає виріб, зважує, перевіряє наявність клейма і за допомогою реактивів визначає фактичну пробу виробу. Ми застосовуємо найсучасніші методики апробування дорогоцінного металу.

11. Ви приймаєте банківські зливки (золото 999) і монети?

Так, приймаємо, але як лом. При оцінці монет враховується тільки вага і проба монети, але не її нумізматична цінність.

12. Ви приймаєте біле золото?

Так, за його фактичної проби після безкоштовної оцінки.

13. Чи оцінюєте ви дорогоцінні камені? Яким чином?

На даний момент оцінка дорогоцінного каміння не проводиться.

14. Чи приймаєте Ви лом?

Приймаємо. До лому відносяться ювелірні вироби з великим ступенем деформації, наприклад: розірвані і з поламаними замками ланцюги і браслети, кільця і ​​сережки з випали камінням, сережки з поламаними застібками, частини ювелірних виробів і т.д.

15. Чи є послуга скупки золота без викупу?

Наша компанія є кредитною організацією. У випадку, якщо Вам більше не потрібні старі вироби або вони зламалися, ми можемо запропонувати кредитування на 1 день.

16. Я взяв у вас кредит, але суму менше, ніж мені оцінили виріб. Можна мені тепер забрати решту грошей?

Звичайно, можете. Для цього Вам необхідно сплатити відсотки за користування кредитом. Після цього Ви можете забрати решту грошей і оформити кредит на новий термін.

17. Сьогодні - останній день погашення кредиту, я не встигаю (не можу) підійти у відділення. Що робити? Мій виріб інкасують?

После истечения срока кредитования Ваше изделие будет находиться в отделении еще 7 календарных дней, после чего оно подлежит инкассации. В течение контрольного срока Вы можете выкупить изделие или продлить договор кредитования, оплатив проценты и пеню за просрочку.

18. Мій чоловік (син, дружина і т.д.) оформив кредит і поїхав у тривале відрядження (потрапив до лікарні і т.д.). Можна мені замість нього підійти і викупити виріб (є договір, мої документи, документи чоловіка)?

Викуп виробу можливий тільки людиною, яка оформила договір, або іншою особою за нотаріально оформленого доручення. Продовжити кредит (оплатити відсотки) може будь-яка особа за наявності квитанції.

19. Як мені викупити мою заставу?

Зателефонувавши нам по телефону 099 486-1-000 за один день і повідомити про викуп. На завтра в будь-який зручний час Ви зможете забрати своє майно.