UA RU

г. Запорожье пр.Металлургів 2 Центр "Престиж"

тел. +38 099 486 1000

[

Про нас

]

Хто ми?

Компанія Кредити під заставу працює на ринку із 2004 року. Основним видом діяльності компании є надання короткострокових та довгострокових кредитів під усі види застав. Клієнтам гарантуються зрозумілі та прозорі умови кредитування. Наші кредитні продукти разроблені спеціально для фінансування різних потреб клієнтів, виходячі з їх можливостей.

Наші спеціалісти завжди готові проконсультувати клієнтів та відповісти на будь які питаня. Принципи роботи нашої компанії грунтуються на розумінні бажань і потреб клієнтів. Ми прагнемо допомогти кожному знайти оптимальне рішення його тимчасових фінансових труднощей. Наші клієнти впевненні в нас, як у надійному фінансовому партнері.

Кредиты под залог Запорожье
Кредиты под залог Запорожье Кредиты под залог Запорожье
  • Столкнулися із нестачею грошових коштів?
  • Потребуєте додаткового фінансування Вашого проекту?
  • Банк відмовив у кредиті?

Мы допоможемо вирішити цю задачу.

Наші переваги

Кредитування під заставу це доступна та проста можливість бистро вирішити Ваши финансові проблеми. Наработаний за рокі нашої роботи досвід гарантує індівідуальний підхід до кожного кліента. Наші кредитні продукти спеціально розроблені під Ваші потреби. При наявності тільки паспорту та застаи у мінімальні строки і абсолютно офіційно Вы можете отрмати кредит в нашій компанії.

Консультації наших спеціалістів та оцінка застав проводиться абсолютно безкоштовно. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу у вирішенні Ваших фінансових проблем.

  • Для оформлення кредиту Вам необхідні лише паспорт і застава, а вся процедура займає не більше 15 хвилин.
  • Оцінку застави спеціалісти компанії проводять абсолютно безкоштовно
  • Мы пропонуємо максимально дорогу оцінку майна клієнта і прозору лінійку тарифных планів.
  • Кредити видаються на строк від 1 дня із можливістю неодноразового подовження договору кредитування, а також дострокового погашения.
Зв'яжіться з нами